Na dobre i na złe Odcinek 518 Online

Na dobre i na złe Online

Na dobre i na złe – Odcinek 518 Online 

Ogladaj OnlinePrzemek ma wyrzuty sumienia, że spędził noc z Olą jeszcze nie jest gotowy na związek. Na dodatek Adam ma do niego żal, że uwiódł mu dziewczynę. Tymczasem Ola i Klaudia rozpoczynają staż w Leśnej Górze. Stażystki trafiają pod opiekę Consalidy. Lekarka przydziela Klaudię do papierkowej roboty. Z kolei Ola musi zająć się staruszką, która zasłabła. Adam i Przemek bez powodzenia starają się przekonać Łucję, żeby zgodziła się na transfuzję krwi. Staruszka nie ma złudzeń, lekarze nie są w stanie przywrócić zdrowia w jej wieku. W tej sytuacji Adam postanawia zaczekać, aż kobieta straci przytomności wtedy przetoczyć jej krew. Ola jest oburzona takimi metodami. Gdy zostają same, nawiązuje z Łucją dobry kontakt. W końcu staruszka zgadza się na zabieg pod warunkiem, że przeprowadzi go stażystka. Ola zbiera się na odwagę i wykonuje transfuzję krwi bez pomocy lekarzy. Piotr jest zmęczony ciągłymi telefonami od Magdy, usiłuje wytłumaczyć jej i Tosi, że nie wróci szybko do domu, bo czeka go skomplikowana operacja. Hana zauważa przed szpitalem Tosię wysiadającą z taksówki. Okazuje się, że dziewczynka uciekła z domu. Wyjaśnia,
że przyjechała do taty, aby mógł ją lepiej poznać i zdecydować, czy chce mieć córkę. Hana jest poruszona jej wyznaniem. Później Magda dziękuje jej za opiekę i zgodnie z prośbą Tosi zaprasza na urodziny córki.

Online za darmo filmy i seriale

Advertisements

About filmytv

dsagfas

Posted on Marzec 28, 2013, in Na dobre i na złe and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: